TANEC MAKOVÉ VÍLY

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Mák je symbolem prorockých snů, plodnosti, spánku, hojnosti a nadbytku. Je čas odpočívat, věnovat se své krásné duši a tělu. Udělej si čas na sebe. Zklidni mysl při poslechu meditační hudby. Zkus vynechat v tento čas veškerá media a opravdu si dopřej být se sebou.

 

POSELSTVÍ MÁKU:

„Pomohu ti se naladit na tvou něžnou ženskou duši a uvědomit si sílu tvé léčivé energie. Obnovuji tvou jistotu sama nad sebou, nikdy se již nebudeš cítit ztracená. Tvá víra v tebe ti je světlem na další cestě životem. Všechny emocionální nečistoty odplavuji a vzniká tak nová magická atmosféra podporující tvé citlivé vnímání. Jsi krásná, moudrá a laskavá žena.“

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč