MASÁŽ MOUDRÝCH BOHYNÍ

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Smyslná vůně pro všechny ženy - bohyně. Pomáhají otevřít se své ženskosti a začít ji projevovat. Přináší klid a radost, navozují pocit jistoty, zvyšují sebevědomí a pomáhají objevovat vlastní jedinečnost a odložit nervozitu, podrážděnost, přehnané požadavky, nespokojenost sama se sebou, uvolňují hluboké smutky. Dokáže navodit pocit bezpečí, jistoty a harmonie. Učí, jak milovat sama sebe, přijmout se taková jaká jsem, milovat a s láskou pečovat o své tělo i duši. V harmonii a jednotě je má síla. Sjednocuji se sama se sebou a přijímám všechny aspekty mé duše  i těla. Jsem jedinečná a jedinečnou jsem byla stvořena. Přistupuji k sobě s úctou a něžností. Jsem bohyní  svého života. Podporuji ženu v sobě a objevuji krásu a smyslnost života. Zasloužím si to nejlepší.

Lze vytvořit olejíček na konkrétní bohyni.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč

 

ABUNDANTIA - prosperita IŠTAR - vytyčení hranic
AFODITA - vnitřní bohyně IXCHEL - léčitelka
ARTEMIS - strážkyně KALI - začáky a konce
ATHÉNA - vnitřní moudrost KUAN JIN - soucit
BAST - nezavislá LAKŠMÍ - skvělá budoucnost
BRIGIT - neustupuj OSTARA - plodnost
DANA - velekněžka RHIANNON - čarodějka
FREYJA - odvaha SEKHMET - buďte silní
GUINEVRA - pravá láska SIGE - čas klidu
HATHOR - přijímání VESTA - domov
ISIS - minulé životy ZANNA - ochrana