MASÁŽ ARCHANDĚLA CHAMUELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Chamuel podporuje naši ženskou energii, pomáhá jí, aby se mohla více projevovat, rozvíjí intuici     a pomáhá nám ctít ženskou část našeho těla, pravou mozkovou hemisféru a levou polovinu těla.

Přináší energii soucítění a lásky. Můžeme se na něj obrátit s prosbou o pomoc při ochraně vesnice, města, národa nebo posvátného místa, ale i na osobní rovině, při problémech s tělesným i duševním zdravím a pohodou. Chamuela používáme v kritických dobách, je to archanděl, který nám pomáhá ulehčovat naše trápení. Pomáhá nám vkládat lásku a péči do každodenních drobností, přijmout sebe sama a tím snadněji přijímat i druhé. Platí to o našich názorech i názorech druhých lidí, ale také o našich činech a o všem, co si myslíme, že jsme vykonali. Chamuel nám nabízí teplo, lásku a péči pro sebe i pro druhé.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč