MASÁŽ LIPOVÉ DÉVI

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství. Lipová Déva působí svým příjemným dotekem na tělo i duši, otevírá nás přijetí života a toho, co nám nabízí. Uklidňující vůně pro vaši duši, která vás svými kouzelnými tóny přenese do vašeho vnitřního světa moudrosti a naslouchání. Zastavení, harmonii, naslouchání sama sobě, naslouchání životu, harmonizuje tělo i duši, přináší klid a hluboké uvolnění. Vůně je velmi vhodná k meditaci a relaxaci, k harmonizování prostoru vnáší naději na lásku a štěstí.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč