MASÁŽ ARCHANDĚLA JEREMIELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

představuje naději získanou jasným úsudkem. Pokud se podíváme do minulosti, najdeme lekce z prožitých událostí. Pokud je dokážeme přijmout a pochopit ve správném kontextu, mohou nám přinést novou naději. Jeremielova energie hodně souvisí s lekcemi minulosti a s nadějí získanou jejich přehodnocením. Pomáhá nám dosáhnout ke zlatu uvnitř nás, abychom dokázali pročistit a najít zdroj, který nás povede k proměně. Pustit minulost, pohlédnout na ni s láskou a něhou, a tím se lépe spojit se změnami a s cíly, které za to stojí.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč