SNĚNÍ LEVANDULOVÉ VÍLY

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Nádherná uklidňující vůně, která odvane všechny starosti, napětí a stres, harmonizuje tělo i duši, přináší klid a hluboké uvolnění a ve svých sladce teplých tónech navodí pocit bezstarostnosti           a bezpečí. Navozuje klidný spánek, zvyšuje jasnozřivost, nabízí útěchu a zklidnění na naší duchovní cestě.

 

Poselství levandule

Povedu vás a poskytnu vám uklidnění a napojení na láskyplný proud lásky ve vašem srdci, která vám otevře cestu k hlubokým vnitřním prožitkům a pomůže vám rozvinout intuici a naslouchání, propojí vás s moudrostí a laskavostí vaší vnitřní ženy.

Nemusíte se ničeho bát, ubezpečuji vás, že vše je v pořádku, jsem zde s vámi, podpořím vaši jistotu a víru v sebe. Jemně vás dovedu k větší jasnozřivosti a intuici. Pomohu vám zbavit se strachů, které v sobě nosíte a které se týkají vašeho duchovního vývoje. Vězte, že cesta, po které právě kráčíte,    je plná naděje, lásky a štěstí.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč