MASÁŽ ARCHANDĚLA MICHAELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství. Archanděl Michael nás vede k poznání vesmírných zákonitostí a k jednání, které je s nimi v souladu. Pomáhá nám ke ztišení, abychom dokázali naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Upozorňuje na naše problémy s autoritami a bojem o moc a pomáhá nám vidět, v jakých oblastech odevzdáváme svou moc ostatním, necháváme se zneužívat a spoutávat svou závislostí.
Michael nám pomáhá rozpustit konflikty a disharmonie v našem nitru a vyjasnit si negativní, překonané myšlenkové a emocionální vzory. Jeho energie podporuje mentální úsilí vedoucí k uzdravení a pozitivním změnám. Přináší pokornou sílu, víru, odvahu a nejvyšší možnou duchovní ochranu, jakož i osvobození od minulosti a pout karmy, klid a mír.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč