MASÁŽ MOŘSKÝCH PANEN

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Vůně pro snílky i dobrodruhy, pro každého, kdo touží prožívat více radosti, štěstí, pohlazení, uklidnění a napojení na láskyplný proud lásky ve vašem srdci. Představuje ženský princip propojí vás s moudrostí a laskavostí vaší vnitřní ženy, harmonizuje a posiluje pozitivní vnímání sebe sama. Podpoří stabilitu a jistotu,víru v sebe a dodá odvahu otevřeně a s nadhledem komunikovat a projevovat své emoce. Otevře vám dveře k radostnému prožívání života, novým pohledům a možnostem, pomůže vám uvědomit si, co je pro vás skutečné a opravdu důležité. Pomáhá posilovat a rozvíjet ženskost a smyslnost, půvab a přirozenou schopnost pečovat o sebe i druhé se soucitem a úctou. Vůně pro každou ženu, podpoří kreativitu a fantazii, dodá energii, rozjasní náladu a přinese inspiraci.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč