MASÁŽ ARCHANDĚLA NATANAELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Natanael se stará o obnovování a přeměnu Země a všech na ní žijících obyvatel ve vyšší úroveň vibrace. Vše podléhá neustálé změně, ale neděje se nic, co by nebylo obsaženo v moudrosti božího plánu. Nad tím láskyplně bdí archanděl Natanael. Síla archanděla Natanaela je dynamická, jako když vypukne jaro. Doprovází nás v současném období přeměny. Jeho působení rozeznáme ve všem, co nově začíná, co se rozšiřuje a chce růst. Natanael nám zprostředkovává rozvoj, evoluci, přeměnu a poznání. Je to anděl ,,probuzení“.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč