MASÁŽ ARCHANDĚLA ZADKIELA

Při masáži používám voňavé energetické olejíčky, kde každá vůně má své skryté poselství.

Zadkiel nám pomáhá překročit staré vzorce myšlení a chování, zbavuje nás závislosti na karmě       a dogmatu, přináší sílu pro vzkříšení pravdy. Přivádí nás k odpovědnosti za naše jednání a za         z toho vzniklé problémy, abychom z nich neobviňovali druhé. Pomáhá nám odhodit starou zátěž      a užívat si svobodu duše, která má radost ze života a z jeho možností.

 

Jemná harmonizační a energetická aroma-masáž, která Vám umožní se uvolnit, zapomenout        na starosti a aktivovat proces samoléčby. Posiluje pozitivní postoj k životu, spokojenosti a tvořivé činnosti. Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Dodává pocit stability, kreativity, probuzení skrytých sil, tvůrčí schopnosti a vědomí. Harmonizuje tělo a navozují odpočinkovou, mírně osvěžující relaxaci. Vyrovnává psychiku s vysokou stresovou zátěží, zklidňuje emoce a pomáhá vnést klid do Vašeho těla i duše. A zároveň se naladíte na vaše podvědomí.

Začneme zklidňující masáží hlavy, dále budeme pokračovat ošetřením zad a šíji, při kterém masíruji horkými lávovými a léčivými kameny. Posléze vám na záda narovnám léčivé kameny na energetická místa a po dobu jejich působení Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.

 

Cena: 60min / 750,-Kč